האמת מנצחת

סיפור חיים מיוחד – מתוך יומנה של ספיר

בזמן האחרון אני מרגישה עייפות, נפשית ופיסית.

אין לי כח לעשות דברים בבית ומרגישה כאילו יצא לי האוויר מהמפרשים.

נכון, כל החיים יש התמודדויות ואני שוב עמדתי בניסיון של שלום בית מול שמירת מצוות או יותר נכון שמירת שבת. שוב אני ההורסת, הלא בסדר וכו’. ומה שאמר באותה שיחה שכל אחד יחיה את חייו כפי שהוא רואה לנכון. כמובן שזה לא מקובל עליי אבל לא הראיתי חולשה ואמרתי בסדר אם זה רצונך, אז שיהיה.

עברו יומיים שלא שוחחנו, וביומיים הללו הרבנית שלי בירכה אותי שיעלם לי הניסיון הזה הוא לא יפריע לי בשמירת מצוות ואף יעזור לי בכך.

לא רציתי אני לפנות אליו ולנסות להתפייס אבל שמעתי שיעור על מעלת הוויתור וכמו שאומרים פעלתי לפני משורת הדין – למרות שלא הגיע לו. השארתי לו מכתב וזה בהשראת השיעור הנפלא הזה. ואכן רשמתי כך: “בעלי היקר, אני אוהבת אותך. פגעת בי כשהתייחסת אליי בחוסר כבוד אני סומכת עליך שתדע להתמודד עם החיים . באהבה אשתך .”

ראיתי שהוא קרא את הפתק וקרע….

טוב, כמובן שתפילות ודיבורים עם אבא שבשמיים היו כל הזמן על שפתיי והרהורי.

במהלך היום השלישי שלחתי הודעה למשפיעה שלי “אין שינוי במצב” ולאחר מספר דקות

קיבלתי הודעה ” למרות הכל אני אוהב אותך”. ואני חושבת איך יכול המצב להתהפך במספר דקות.

שחזר הביתה אמר את משפט המחץ: “אם זה עושה אותך מאושרת –אז בסדר לא אפריע לך”. והנה הברכה של המשפיעה שלי התממשה ועוד עם משפט כזה מפיו –פשוט נס.

לא אגיד שהכל וורוד , עדיין קשה לו והוא זורק הערה פה ושם. אני משתדלת לא לקחת ללב אבל זה לא תמיד כזה פשוט. מעייף… קשה למחוק מילים.

אני באמת אוהבת את בעלי ובטוחה שגם הוא, ויש בו לדעתי פחד מהאמת.

משתדלת לחזק את עצמי , להחזיק חזק ולא להתייאש כי האמת מנצחת!

One Reply to “האמת מנצחת”

  1. ספיר, את מאוד אמיצה וחזקה, את מחזקת גם אותי, ב”ה. עם בטחון שלך בקב”ה ועמידה בנסיון את בעצמך משפיעה. תמשיכי בדרכך וה’ יברך אתך לראות הרבה נחת מבעלך וילדייך.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

*