יומנה של ספיר – זיכוי הרבים

348 צפיות

לפני מספר ימים הייתה לבתי אסיפת הורים. כאמור זה בית ספר רגיל(לא דתי), ובשיחה עם המורה התבשר לי שביום שישי הבא היא עורכת קבלת שבת ושאלה אם ארצה להיות שותפה ולהביא משהו לילדי הכיתה.

קפצתי על ההזדמנות והשבתי שאאפה לכל ילד חלה קטנה וכן, לזיכוי הרבים אביא ערכה  של נרות שבת עם הברכה בתוך ניילון ארוז. שמחתי מאוד כי בתחילת השנה המורה סיפרה לי על כוונתה זאת והבטיחה ליידע אותי . מאז בדקתי במספר מקומות ולא הצלחתי לאתר את המקום שממנו ניתן להשיג או אף לקנות את הערכות. כאשר התבשר לי שמועד קבלת השבת הוא ביום שישי הבא החלטתי שאקנה נרות, אביא מבית חב”ד עלון של פרשת השבוע ואניח בנייר צלופן שיש לי בבית. אכין לבד , העיקר לזכות את הרבים במצווה חשובה.

יום שישי הזה החלטתי לנסוע לעיר קרובה למקום מגוריי, לציין שכמעט אף פעם לא יוצא לי לעשות קניות לשבת ביום שישי, אני משתדלת לקנות מס’ ימים קודם.

הגעתי לקופה לשלם על המוצרים, והנה עוברת אשה דתיה ומציעה את ערכת הנרות לאנשים השונים . קיבלתי את הנרות ובהתרגשות שאלתי אותה אם אוכל להיעזר בה ולשבוע הבא לקבל

כ-30 ערכות כאלו והסברתי לה שזה יועבר לזיכוי הרבים וברצוני לחלק אותם בכיתתה של בתי.

היא הייתה לבבית מאוד ובשמחה נתנה לי את מספר הטלפון שלה והבטיחה שתעזור לי ולקראת יום חמישי אאסוף את הערכות מביתה.

כל כך שמחתי וחשבתי שהנה לא סתם הגעתי לעשות קניות, יצאתי משם עם סיעת דישמיא ענקית ומה שרציתי וחיפשתי פשוט הגיע אליי, ממש עבורי.

תודה הקדוש ברוך-הוא על הסיעת הדישמיא ואמשיך להתפלל על רוחנויות ולא אפסיק …. ואתה תעזור כי הרי אין תפילה על רוחניות שלא מתקבלת. הכל למען שמך ולמען תורתך לשמח אותך ולגרום לך נחת.

ישתבח שמך לעד!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

:bye:  :good:  :negative:  :scratch:  :wacko:  B-)  :heart:  :rose:  :-)  :whistle:  :yes:  :cry:  :mail:  :-(  :unsure:  ;-)