פארק אוטופיה

494 צפיות

פארק אוטופיה – מקום מדהים ויפה במיוחד שמשתרע על כ-40 דונם (שחציים מקורים) בקיבוץ בחן שבשרון. הפארק מכיל אלפי סחלבים נדירים מכל העולם, צמחים טורפים ופינות חי.

החלק המקורה של פארק אוטופיה נועד לשמור על תנאי מזג אוויר קבועים לכל אורך השנה, מה שמאפשר ביקור בפארק לאורך כל השנה ובכל מזג אוויר.

הסיור בפארק אוטופיה מתבצע באמצעות מערכת שבילים, מדרגות וגשרים המתפתלים בין פלגי מים ומפלים, המשרים אווירה של ג’ונגל טרופי. בן השבילים צומחים סחלבים יפיפיים בצבעים עזים, ובאזור מיוחד ניתן לפגוש צמחים טורפים מרתקים. בעלי חיים שונים החיים באזור זה משלימים את אווירת הג’ונגל.

בחלק הפתוח ניתן לעבור דרך גבעת מבוכים הכוללת מבוך דו מפלסי ומבוך קלאסי, להאכיל צבי מים, להיכנס אל אזור גידול פרפרים, להנות מן הצמחים והקקטוסים הרבים ומפינות משחק לילדים.

 מחירון

כרטיס כניסה לפארק אוטופיה הינו חד פעמי, יומי, וכולל כניסה ובילוי בכל האטרקציות שבפארק!

תינוק (מתחת לגיל שנתיים) חינם
ילד (גילאי 2-12) 44 ש”ח
מבוגר 59 ש”ח
גמלאי/ חייל (בהצגת תעודה/ חוגר בתוקף) 54 ש”ח

ההגעה אל פארק אוטופיה

פארק אוטופיה נמצא בקיבוץ בחן שבשרון, ליד בת חפר.

לבאים מכביש מס’ 6 יש לרדת במחלף ניצני עוז (בכיוון נתניה). ברמזור הראשון (צומת ניצני עוז) לפנות ימינה, לכיוון בת חפר.

 לבאים מכביש מס’ 4 יש לפנות בצומת השרון (צומת בית ליד) אל כביש מס’ 57, לכיוון כפר יונה. ממשיכים בכביש מס’ 57 עד צומת ניצני עוז. בצומת ניצני עוז לפנות שמאלה, לכיוון בת חפר.

 לבאים מכביש מס’ 2 יש לרדת במחלף נתניה לכיוון כפר יונה, כביש מס’ 57. ממשיכים בכביש מס’ 57 עד צומת ניצני עוז. בצומת ניצני עוז לפנות שמאלה, לכיוון בת חפר.

טל’ 09-8782191

במתחם חנייה נוחה, מרווחת וללא תשלום.

2 Replies to “פארק אוטופיה”

  1. לטליה. מאוד נהנהתי ממדור הטיולים. תמיד חיפשתי לאן לקחת את הילדים ומשפחה. מאוד נהנהתי מפארק אוטופיה, לא ידעתי בכלל שיש דבר כזה, הייתי רוצה אם אפשר לתכנן מסלול טיולים באזור הצפון שכולל כמה תחנות בדרך.

    • מרים, בשביל תכנון המסלול אני צריכה פרטים.
      לכמה ימים אתם יוצאים, מקום לינה, גילאים של ילדים, באיזה עונה, מקומות בתשלום או לא בתשלום ודבר הכי חשוב מה מעיין אותכם לראות
      :heart:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

:bye:  :good:  :negative:  :scratch:  :wacko:  B-)  :heart:  :rose:  :-)  :whistle:  :yes:  :cry:  :mail:  :-(  :unsure:  ;-)