קווה אל השם חזק

474 צפיות

סיפור חיים נפלא – מתוך יומנה של ספיר

 

אני מסתכלת במראה ומגלה שאני שונה… קצת בחיצוניות אבל הרבה בפנימיות.

אני מסתכלת אחורה, מה שהיה ועל הדרך שעברתי ומבינה שבתוך תוכי ישנם כוחות אדירים שעד שלא השתמשתי בהם לא ידעתי על קיומם. והם פשוט יצאו ממני כמו משום מקום, עולים וצפים על-פני השטח.

היום, אני גאה בעצמי , וואו איך עמדתי ממש במסירות עצומה , איך לא נשברתי , איך התמודדתי והחזקתי את עצמי לא ליפול – לא להרים ידיים.

אני לא אותה ספיר של פעם, וכן… אין דבר העומד בפני הרצון ! ברגע שהרצון ידוע וברור לי, זה בידיים שלי ושום דבר לא אמור לערער לי את הדרך.

אבל זה לא פשוט , גם עכשיו אני לעיתים חושבת וחוששת מה יגידו/יגיבו? אבל אחרי פעם, פעמיים שאני מתחמקת מהרצון האמיתי שלי אני מתעשתת וחושבת: רגע, עברתי מצב הרבה יותר קשה ומעורער וכעת זה פסיק קטן אז אני אבהיר ואומר בפה מלא מה רצוני ללא חשש וכך גם המניעות והדימיונות ייעלמו כי יכול להיות שאלו הן המחשבות שלי והן לא תמיד משקפות את המציאות האמיתית.

 צריך לרצות חזק, השם בוחן אותך, רואה עד כמה הכוונות שלך טהורות ואמיתיות וברגע שלא מתייאשים, מחזיקים חזק ואז … מגיע האור הגדול.

הרצון הזה לא תלוי בשום גורם חיצוני: לא בכסף, לא בכח פיסי, לא באנשים אחרים, לא בזמן מסויים אלא

רק בך! גם שהגעת לרצון הזה ואת מחזיקה והולכת איתו , אף אחד לא יכול לקחת אותו ממך.

הוא שייך רק לך. וגם לא ניתן להעביר אותו הלאה , לאדם אחר.  ב ל ע ד י ו ת!

“קווה אל השם חזק ויאמץ לבך וקווה אל השם”

תודה לך השם על שנטעת בי את הרצון לדבוק בך ובתורתך ושאמשיך בדרך זו.

2 Replies to “קווה אל השם חזק”

  1. ב”ה

    יישר כוח! כשיש רצון יש הכל ! חיזקת אותי בעיניינים שלי….

    תודה …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

:bye:  :good:  :negative:  :scratch:  :wacko:  B-)  :heart:  :rose:  :-)  :whistle:  :yes:  :cry:  :mail:  :-(  :unsure:  ;-)